in apie atostogas

Tingus šeštadienis

Sleeping cats

Šeštadienį nusprendžiau pailsėt. T.y. dar penktadienio vakare nusprendžiau (prieš guldamas į lovą) pailsėt. Tai šeštadienio rytą (kokia 12 valandą) išlydėjau savo mergaitę į Charity Shop’ą (pamodamas ranka), apsikabinau pagalvę, ir įsijungiau ipad’ą. Pažiūrėjau keletą laidų:

  • Gordon Ramsay’s Ultimate Cookery Course (Channel 4) – įdomiai visai. Kai žiūri, kaip Gordon’as gamina, tai atrodo labai skaniai. Nors, kiek teko pačiam išbandyt (kokius 4 receptus), tai… nesigaudavo labai gerai. Aišku, visada galima sakyt, kad mano rankos kreivos, ir nesigauna nes nemoku… bet tarkim, jeigu paimtume Jamie Oliver’io receptus – tai pastoviai gaunasi labai skaniai…. O šiaip, nuspendžiau Gordon’ui duoti dar šansą ir pabandysiu dar keletą receptų (būtent iš šitos laidos, kurios pažiūrėjau net penkis epizodus).
  • The Great British Bake Off (BBC) – šiaip, jeigu kalbėt apie kokio nors pyrago kepimą, iškart sakyčiau – kad mūsų orkaitė prasta, kad neturim gero mikserio (nors dabar jau lyg ir turim), kad mano mergaitei gaunasi skaniau, ir t.t. Susigalvočiau labai daug priežasčių, dėl ko man dar ko nors kepti nereikia. Iš kitos pusės… pažiūrėjęs keletą The Great British Bake Off laidų, visai norėčiau ir aš ką nors iškept. Bo, jeigu JIE gali, tai ko aš negaliu? 🙂 Evelina, nori torto?
  • China on Four Wheels (BBC) – čia bežiūrėdamas laidas apie maisto gaminimą truputuką išalkau, bet kadangi buvau nusprendęs pailsėti, tai nebuvo noro eiti į virtuvę, ką nors gaminti. Laukiau grįžtant savo mergaitės, ir kad negalvot per daug apie maistą, pažiūrėjau porą laidų apie Kiniją. Pagrindinė man užstrigusi žinutė – jeigu kinai nepradės važinėt elektro-automobiliai, tai po 20 metų, dabartinis globalinis atšilimas mums atrodys kaip zuikio dainos…

Vakarop grįžo mergaitė nešina pilnu glėbiu vaisių. Tai (truputuką užkandę), sušokom abu į lovą, ir įnikom į ipad’ą kartu. Taip ir pra-ilsėjau visą šeštadienį lovoje.

Write a Comment

Comment