in apie kirpyklas

Parekomenduokit man gerą kirpėją?

Hairdresser 1

Parekomenduokit man gerą kirpėją?

Bo, su kirpyklom, man nelabai sekasi. Tiesa, man nelabai svarbu, kaip mane apkerpa. Man labiau svarbu būt nekamantinėjam – kaip nori, taip kirpk – nepatiks, daugiau neateisiu. O klaust kaip kirpsim, kiek trumpinsim, ar šitiek, ar daugiau – tai mane biesina. Iš kur aš žinau, kaip aš atrodysiu, kai man nukirpsi plaukus „tiek“. Nežinau. Ir nenoriu galvoti. Mano darbas ateiti į kirpyklą, įkristi į kėdę, ir paskęsti giliuosi apmąstymuose (koks aš jaunas ir gražus atrodau kirpyklos veidrody), o ne krapštyti galvą, kaip aš noriu, kad mane nukirptų. Nes jeigu ir pasakyčiau kaip, taip turbūt nenukirptum. Ne kartą teko matyti persikreipiantį kirpėjo veidą, kai jis bandė su mano verpetais kovoti. Į tai išmokau nebereguoti (bo, kaip informatikas atrodo, nėra labai svarbu – vis tiek prie kompiuterio sėdi diena iš dienos). Tačiau, šį šeštadienį, mane kirpėjas (arba, kirpėjai) šiek tiek nustebino.

Ateinu į kirpyklą. Žiūriu, kad kirpėjas, kuris mane kirpo paskutinį kartą (berods Alex vardas) užsiėmęs, o kitas toks, biški jaunas, laisvas. Sėdžiu pas jį į kėdę. Eilinį kartą – klausimų lavina – kaip, kiek, ar tiek? Kaip nori – sakau, mąstydamas „o tu biškį ne per jaunas kirpėju būti„? Kerpa mane, vargsta, stringa biški ties verpetais. Na, bet gaurai, po truputį krenta, krenta. Ir po kokių gerų dešimt minučių, jaunojo kolega (kuris baigė kirpti kitą klientą šalia) jam sako – what a f*** are you doing? Go away and let me finish him…

🙂

Spėju, reikia sukurti naują kategoriją mano gyvenime (t.y. blog’e) – apie kirpyklas

Write a Comment

Comment

  1. O šiaip tai spėju su tais klausimais… tiksliai galima išvesti paralelę kokią nors su kodyjimu… Kirpėjai aišku ne gykai, tai internete nesėdi ir nesiskundžia, kaip juos užknisa klientai, kurie nežino ko nori… bet panašumai tikrai turi būt.

    Ir su „duok, pabaigsiu aš“ irgi kodyjime būna 🙂