in apie maistą

Apie maistą

Mudviem su mergaite patinka gaminti. Turbūt dėl dviejų priežasčių – pirmiausia, kadangi abu esame apsikrovę darbais, tai retokai tebūnam kartu. Dėl to, vakarienės gaminimas (ir jos valgymas) tampa mūsų mažu ritualu praleisti daugiau laiko kartu. Antra, mums labai patinka skaniai pavalgyti! O jeigu nori skaniai (ir dažnai) pavalgyti, reikia arba turėti daug pinigų, arba gamintis pačiam. Kadangi esu skrudžas (ir savo mergaitei net pažadėtos suknelės nenuperku), tai tenka rinktis antrą variantą ir maistą gamintis patiems.

Kažkokia ilga įžanga gavosi… o norėjau tik pasidalinti mažu džiaugsmu (kurie su mumis nors kartą buvo nuvykę į Kembridžą, turbūt pastebėjo kaip mudu su mergaite John Lewis parduotuvėj karts nuo karto tokius įdomius puodus paglostydavom) – į mūsų namus atvyko ilgai lauktas Le Creuset puodas!

Le Creuset

Taigi… laikas kibti puodo instrukcijai į atlapus (kai geek’iškai skamba – puodo instrukcija), ir atsiversti seniai pasižymėtus receptus „kai turėsim le creuset puodą„.

Write a Comment

Comment

 1. O brangieji, sveikinu jus su šituo nuostabiu namų gyventoju. Mes gyvenam LT ir nė su žiburiu nesitikėjom rasti creusetų, juo labiau paglostyti, prisijaukinti… O gi aš turiu laimės žvaigždę, kai labai labai panoriu, tai išsipildo mano norai. Taigi mūsų virtuvėje gyvena 4 creuset puodai, tiesiog dievinu juos! Čia mano istorija apie citrinų džemą mažiausiame creuset katiliuke, užsukit, maloniai kviečiu!
  http://mano.1001ideja.lt/2012/02/21/lina-jaruseviciute/nuotykiai-virtuveje-atidarymas-blynu-dienos-proga/

  puikių patiekalų!

Webmentions

 • bmi calculator for females 21/02/2012

  Bmi Calculator For Women

  Bmi Calc

 • Šį savaitgalį… gaminom valgyt! | Aš Esu Lietuvis 21/02/2012

  […] pasitaikė proga išbandyti naująjį puodą, naująjį receptą iš naujosios knygos (Nigel Slater “the kitchen diaries”, ir […]