in apie atostogas

Hello, Antwerp!

MAKE IT HAPPEN @ SCHIPHOL AIRPORT : Amsterdam, The Netherlands : OBSERVATION : SEE : FEEL : Experience and FLY : Enjoy! :)

Taigi… šiandien atskridom į Antverpeną (su kolega). Visų pirma, tai kai yra smagumas skristi su Air France – davė net du sumuštinius ir kavos puoduką nemokamai (kai yra lengva padaryti tūlą Lietuvį laimingą, a?). Iki Antverpeno skridom arba labai žemai, arba buvo labai geras oras… t.y. visą valandą žiūrėjau persilenkęs per langą ir grožėjausi vaizdais – tai pievomis ir kalnais, tai vandens telkmėmis, tai… vos ne tai kad Civilizations žaistum, kur pažiūri, ten irigation padaryta, railways ištiesta, road išasfaltuota, nice! I like!

Iš oro uosto iki viešbučio nuskridom su taksi per kokią penkioliką minučių. Ir tada… su kolega greitai išpakavę savo kostiumus (kurio, aš jau keturis metus gyvendamas UK neuždirbau), pasukome link miesto. Pub crawl!

– Kur einam?
– O koks skirtumas? Vis tiek nežinome, ką norime pamatyti… einam bet kur.

Taip ir pasukome, BET KUR. Einant į BET KUR radome keletą pub’ų… China Town, Korean Town, ir dar daug visko. Bet svarbiausia, radome keletą pub’ų… belgišką, airišką, šveicarišką… ir visur iškalėm po pintą (nors, belgai pintų tai neturi… tik Airiškam pub’e). Tada dar užsukom, į Boston Steaks pavalgyt vakarienės (kur beje, sukirtau didžiulę, ir labai skanią porciją „Brussels Seafood Platter“) ir patraukėm atgal link Irish Pub žiūrėt futbolo. Arsenal (mano kolegos favourite team) laimėjom prieš ispanus (berods) 2-1. Ta proga, išgėrėm dar po bokalą, ir pasukom link viešbučio…. Atrodo per dieną nuėjom taip toli, o pasirodo nuo Irish Pub iki namų tik penkios minutės kelio.

O ryt… jau į konferenciją. Gerai, nešu atiduot „UK“ adapterį kolegai, bo… pats tai nepagalvojau, kad Belgijoj rozetės tai (kaip Lietuvoj) normalios. Iki!

Write a Comment

Comment