in apie maistą

Crepe Suzette – Liepsnojantys blyneliai!

Crepe Suzette - Batter RecipeCrepe Suzette!

Praėjusį savaitgalį, pirmąjį kartą gaminom „savo“ blynelius. Šį savaitgalį, mano mergaitė, jau nuo penktadienio vakaro pradėjo prašyti, kad pagaminčiau „Crepe Suzette“. Čia būtent tokių užsinorėjo, bo vienoj iš daugelio knygų, buvo radus receptą. Aišku, aš nieko prieš pabandyti, ką nors pagaminti. Tačiau, „Le Cordon Bleu At Home“ knygos pradžioje rašė, kad knygoje receptai išdėstyti pagal sudėtingumą, ir pradedantysis turėtų pradėti nuo pirmojo puslapio. Ir betobulėjant keliauti link knygos galo. Atrodo, paprasta, ane? Tai va, žmona užsinorėjo recepto iš 499-ojo puslapio. Huh?!…

Kažkaip šeštadienį vis pasižiūrėdavau į receptą, pagalvodavau, kad per sudėtinga gal, ir užmiršdavau. Žmonai priminus, vėl pažiūrėdavau į receptą, pagalvodavau, kad gal per sudėtinga, ir vėl užmiršdavau. Taip žmona ir liko be blynelių šeštadienį.

Tačiau, sekmadienio rytą prabudęs ir padaręs abiems espresso kavos po puoduką, jaučiau kupinas jėgų ir ryžto kibti tiems blyneliams į atlapus.

Taigi pusryčiams, valgėm crepe suzette – garsiųjų degančių blynelių (su iphone nufotografuot liepsną taip ir nesigavo – tačiau virtuvėj su mergaitė plojome abudu iš nuostabos ir džiaugsmo).

Kas recepto norit? 🙂

 

 

Write a Comment

Comment