in apie maistą

Receptų bandymai

Šios savaitės dienos bėgo labai greitai. Darbe – buvo milijonas darbų… net penktadienį išėjus iš ofiso, mano to-do list’e buvo likę 49 nepadaryti darbai. Tačiau, kiekvieną dieną po darbų, labai greitai persijundavau į „namai“ režimą, ir laukdavau kelionės traukiniu namo… bo namuose laukė pilnas šaldytuvas ingridientų ir dar neišbandyti receptai!

Quick & Easy Chicken Stir Fry Pirmadienio bandymas – Quick & Easy Chicken Stir Fry. Kadangi pirmadienis buvo ne darbo diena, tai apie šį stir-fry jau rašiau. Pastebėjimas: šviežūs, neišlukštenti žirniai, šiek tiek pakepinti, yra labai skanūs.

 Pasta & Meatball Soup With Cheesy Croutons - Ingridients Pasta & Meatball Soup With Cheesy Croutons - Result Antadienio bandymas – Pasta & Meatball Soup With Cheesy Croutons. Žmoną ilgai turėjau įtikinėti, kad čia ne kukulių receptas. Taigi, „Italian Herb Meatballs“! (skamba žymiai geriau?) Begamint valgį buvo labai keista į sriubą pilti pieno… bet gavosi visai skaniai. Ne įspūdinga, bet valgyti galima (o tai reiškia, kad recepto neužsirašysim… ir daugiau turbūt nebedarysim – vis dėl to sriuba su kukuliais…)

Grilled Chicken Tandoori Masala - SalotosGrilled Chicken Tandoori Masala Trečiadienio bandymas – Grilled Chicken Tandoori Masala. Kadangi šaldytuve buvo likę tik tandoori pastos, teko planuotą receptą truputį pakeisti. Tačiau… niekas negali sugadinti recepto su vištiena! Iš šito recepto pasisavinti reikėtų idėją, kad prie standartinės „salotos su agurkais ir pomidorais“ idealiai tinka smulkiai supjaustytas raudonas čili!

Grilled prawns with warm spring salad Ketvirtadienio bandymas – Grilled prawns with warm spring salad. Pirmas savaitės receptas, kurį verta užrašyt į mūsų šeimos receptų knygutę. Su žmona sukirtom kaip triušiai (greitai ta prasme). Sėdim… mąstom… privalgei? Aš irgi.. biški gal net per daug. Ir tik tada pastebėjom kad receptas buvo 4 asmenims! Pakepintos cukinijos, apvirti šparagai, šiek tiek citrinų sulčių ir „nekaltųjų“ alyvuogių aliejaus – idealios šiltos salotos!

Spiced Pea & Potatoe RollsSpiced Pea & Potatoe Rolls Penktadienio bandymas – Spiced Pea & Potatoe Rolls. Besukdamas roll’us nusprendžiau, kad vien tik iš jų turbūt neprivalgysim. Tai dar greitai pastirfryinau krevečių, ypatingai aštrių (su imbieru, čiliu ir česnaku). Susukti roll’ai irgi gavosi pakankamai aštrūs, tai situaciją gelbėjo Kęstuko atvežta lietuviška (atšaldyta) gira!

Write a Comment

Comment