in apie maistą

Gaminam makaronus…

Šiandien (čia stengiuos pats save įtikinti, kad tik šiandien) su žmona darėm „tingėjimo sekmadienį“. Ta proga nusprendėm susitvarkyt namus (pala, o kur tingėjimas?), ir pasidaryt valgyt. Atrodo lengva? O jeigu pasidaryt valgyt iš to, ką turi, neinant iki parduotuvės?

Kęstukas turbūt žinos, kad mums tai pakankamai sunki užduotis, bo dažniausiai į parduotuvę einam pirkti pagal ingridientų sąrašą. Tačiau šįkart, būtent Kęstuko žinojimas mums ir padėjo – šaldiklyje radom Kęstuko paliktą faršo gabalą… šaldytuve mano dar nepribaigtus (nepribaigtus, bo… jeigu nėra ką valgyti, tai kepu kiaušinienę) keturis kiaušinius, o spintelėj dar buvo likę porą šimtų gramų miltų… vadinasi, gaminsim makaronus!

Pasta 1Pasta 2
Pasta 3Pasta 5
Pasta 4Result

Po lengvų duonos kepimo įspūdžių, išminkyti tešlą makaronams buvo tikras įšūkis. Norėčiau pamatyti tikrą Italų močiutę, kiekvieną savaitgalį kepančią visai šeimynai lazaniją, ir tešlą minkančią rankomis… turbūt rankos atrodytų kaip Rembo!

Write a Comment

Comment

Webmentions

  • Ką valgysim šią savaitę? | Aš Esu Lietuvis 17/04/2011

    […] į parduotuvę einame su ingridientų sąrašu vakarienei ir pas mus šaldytuvas visada būna beveik tuščias. Tačiau vakar, sumąsčiau, kad […]

  • Nepavykę ravioli (bet vis tiek skanūs makaronai) | Aš Esu Lietuvis 17/04/2011

    […] sėkmingos makaronų gaminimo aistros, šiandien sumąstėme kibti į šiek tiek įdomesnį (sudėtingesnį) receptą – špinatais […]