in apie gyvenimą

Ką veikt?

Šįryt mane žmona kantriai žadino… kokį dešimt kartų. Aš pramerkdavau akį, suniurzgėdavau „tuoj“, apsisukdavau ant kito šono, ir toliau leisdavaus į sapnų glėbį. Kai galų gale nusprendžiau atsikelti (t.y. kai žmona padarė dieviškai skanios kavos), jau buvo gerokai po vidurdienio.

Kai kofeinas pasiekė mano kraujagysles ir galutinai prabudau kilo klausimas – ką veikti? Po ilgos ir darbingos savaitės (ir po dar ilgesnio „žvaigdžių vartų“ šeštadienio), nebeturėjau jokių įdėjų, ką gi šiandien galėtume nuveikti. Atrodo, galvoje zuja tiek daug minčių, tačiau nėra nė vienos nuo kurios norėčiau, ką nors pradėti.

Tada (vėlgi, paskatintas savo mergaitės), pasiėmiau nugraužtą tušinuką (kodėl pas mane visi tušinukai labai greitai susivartoja?) ir seną (praėjusių) metų kalendorių… pagalandau dantis, ir pradėjau rašyti. Rašyti, kas šauna į galvą… ką reikėtų nuveikti, padaryti, ištrinti, parašyti, nupirkti, parduoti, išmokti, užmiršti, pagaminti, suvalgyti, etc, etc. Atrodo, kad galva pilna idėjų, kurių nėra kur padėti, ir kurios knibždasi tarpusavyje. Tačiau, kai pradėjau rašyti, pasirodo, kad tų idėjų yra vos tik pilni kalendoriaus lapai… nuo paprastų kasdieninių darbų „išsilygink marškinius“ iki įdomesnių ilgiau trunkančių projektų „padaryk vaiką“.

Rašiau, graužiau tušinuką, varčiaus lovoj, vėl rašiau – ir taip kokią gerą valandą. Po tos valandos, dabar, galva rami ir tuščia. Tegul popieriaus lapai dabar galvoja… o aš einu paswinguosiu truputį su senąja gyra ir palįsiu po šaltu dušu.

Write a Comment

Comment

Webmentions

  • Savaitės skaitiniai #1 » KinoKodas.lt

    […] veikt? Į šį klausimą galima atsakyti tiesiog rašant ant popieriaus lapo, taip padarė Tomas, o aš savo ruožtu rašau nuorodas į blog’ą ir duodu jums veiklos:) […]

  • Savaitės skaitiniai #1

    […] veikt? Į šį klausimą galima atsakyti tiesiog rašant ant popieriaus lapo, taip padarė Tomas, o aš savo ruožtu rašau nuorodas į blog’ą ir duodu jums veiklos:) […]