in apie iphone, apie mokslus

iPhone Application Development

Mano naujas draugas Dell'o Mac'sas

2007-ųjų metų pabaigoje drąsiai rašiau, kad iPhone telefono aš nepirkčiau. Tačiau per kelius metus gali daug kas pasikeisti… Ne, ne, pats iPhone telefono taip ir nenusipirkau, bet perėjęs į naują darbą (ir tris metus praktiškai gyvenęs visai be mobilaus telefono), gavau naują iPhone 3GS.

Pirmosios žaidimo su naujuo žaisliuku valandos pasirodė įdomios. Pirmosios dienos – užkabino. Pirmosios savaitės – ir parsiųsti pirmieji du šimtai iPhone app’sų – mane praktiškai konvertino į Apple pasekėjus. Užsimaniau sukurti savo „hello world“ programikę iphone telefonui. O tam dalykui, jau reikia viso Mac kompiuterio (arba…).

Gerai, kad kolega Benas, mane perkalbėjo (ačiū Benai, sutaupei apie 1000 svarų). Ne, app’so programikę vis tiek bandysiu sukurti, tik Mac kompiuterio prieš tai nepirksiu. Kadangi sulaukiau kolegų per Naujų Metų šventimą, tai tuo pačiu daviau ir su savo dell’u pažaisti. Mažų stebuklų dėka, dėdė dell’as pavirto į dėdę DellMac’są.

O toliau kas? O toliau – visada norėjau patikrinti kaip IT dėstomas kituose Universitetuose (ne tik KTU’ne). Taigi, pasižiūrėsiu į Stanford’ą (iPhone Application Development).

Write a Comment

Comment