in apie knygas

„Delivering Happiness – A Path To Profits, Passion, And Purpose“ – By Tony Hsieh

Zappos

Antrą savaitgalį iš eilės nieko neveikiu, tik skaitau (ir skaitau tiek, kad ne nelieka laiko ką nors dar nuveikti). Vėlgi, skaitau brolio rekomenduotą knygą. Pirmus puslapius (na ir kas, kad elektroninė knyga? vis tiek galima sakyti puslapius? turbūt? o „Amazon Kindle for Mac“ skaitymą paverčia pakankamai maloniu procesu) praverčiau šeštadienį po pietų. Šįkart nesugebėjau suskaityti visos knygos per pusantros dienos, tačiau liko labai mažai.

Iš vienos pusės labai smagu, kai knyga įtraukia taip, jog išjungi kompiuterį tik tada kai reikia eiti miegoti (tiksliau, kai miegoti reikėjo eiti prieš porą valanų). Iš kitos pusės, perskaityti knygą per porą dienų nėra labai gerai… Bo jeigu ir toliau taip (dar keletą savaitgalių), tai kažin ką, be to jog pats skaitymo procesas man patiko, aš prisiminsiu? O juk šių metų pagrindinė skaitymo idėja – ne tik sausai suskaityti knygas – bet iš kiekvienos knygos stengtis pasiimti kažką tokio, ką būtų galima pritaikyti savo gyvenime. O iš šios knygos (dar kitaip tubrūt galėčiau knygą pakrikštyti „zappos way“) reikėtų netgi labai daug ko pasimokyti, pasiimti, sukramtyti, permąstyti, pritaikyti sau, ir įgyvendinti. Sakyčiau, netgi geriau būtų, ne iš vieno prisėdimo suskaityti knygą, bet per dieną (ar net per porą dienų) perskaityti tik vieną skyrių, ir apmąstyti, ką perskaitei. Bo, Tony Hsieh gyvenimas atrodo labai įdomus.

Mano gyvenimas irgi įdomus… (čia daugtaškiai turbūt nieko gero nereiškia) bet juk visada galima jį dar paįvairint? Nors skaitau elektroninį knygos variantą, mielai šitą knygą įtraukčiau į savo šeimos biblioteką, ir perskaityčiau dar porą kartų.

No matter what your past have been, you have a spotless future!

Write a Comment

Comment

Webmentions

  • Apie rašymą… ir skaitymą… | Aš Esu Lietuvis

    […] Aš Esu Lietuvis Ir šiuo metu aš esu Emigrantas! Skip to content HomeApie ← “Delivering Happiness – A Path To Profits, Passion, And Purpose” – By… […]