in apie maistą, apie verslą

Dar vienas tingėjimo savaitgalis

Zarintos BulvikesKą Jūs veikiate savaitgaliais?

Mano šitą savaitgalį (kaip ir keletą prieš tai buvusių), būtų galima drąsiai pavadinti „tingėjimo“ savaitgaliu. Tokio didesnio tingėjimo, kai net apie pietums, vietoj to, kad išbandyt ką nors naujo, prisėdome prie „ko nors paprasto“ (kažkaip, keptos bulvės man asocijuojasi su KTU’no bendrabučiais, nors taip dažnai bulvių lyg ir nekepdavom).

Jeigu taip paklaust savęs „tai, ką nuveikei?“ būtų galima išpaust:

  • pažiūrėjau porą (ką ten porą, netgi tris) filmus (senus, gerus, ne kartą matytus)
  • perskaičiau dar keletą skyrių iš knygos „Staltiesės Ritmu“ (vis dar neapsisprendžiu, ar man šita knyga patinka ar ne)
  • perskaičiau porą žurnalų (delicious ir good food), po to dar pažiūrėjau laidą apie „žuvų šviežumą UK“
  • beskaitydamas žurnalus, suplanavau, ką valgysim kitą savaitę (porks & apple burgers with red cabbage, italian vegetable soup, grilled bass with sauce vierge, sweet potatoe & spinach bake, chicken with herby mascarpone – vien pavadinimus skaitant tįsta seilė… plius savaitaliui – jau senokai bekepėm kugelio?)
  • pra’stumbe’inau kelias valandas… 🙂

Paskui dar keletą valandėlių praleidau naršydamas po ebay’jų ir žiūrėdamas ką gero kvepalų pardavėjai parduoda. Turiu tokią idėją, kuria kol kas vadinu „A1“ – bandau išanalizuot ar būtų galima įsisukti į kvepalų verslą. Kaip ten sako „analysis by paralysis“, bet visai įdomu pažiūrėt, kas, ką, už kiek parduoda, o paskui išsiaiškint iš kur, už kiek perka. UK spėju galima ant visų pirštų suskaičiuot didžiuosius „kvepalų“ pardavėjus (na, bent jau tuos, kuriems geriau sekasi). O šiaip… turbūt kaip ir visuose „perku-parduodu“ versliukuose, uždirbti tuo momentu, kada perki (o ne kada parduodi).

Taip žiūri į duomenis ir visa ta labai primena VEMP’ą. Arba parduoda pigiai ir dideliais kiekiais, arba brangiai, bet prestižines prekes. Man rodos reikėtų sukurti „apie verslą“ kategoriją ir dažniau parašinėt apie tai, kaip nieko neveikiu.

Write a Comment

Comment

Webmentions

  • Pirmadienis turėjo būti burgerių diena! | Aš Esu Lietuvis

    […] savaitgalį truputį tingėdamas sudariau mini-planą, ką per savaitę darysim valgyti. Susirašiau net ant lapuko, ką, iš kur ir kada reikia […]