in apie iphone, apie telefonus

Apie žadintuvą

Sleep Cycle - iPhone AppJau rašiau, kad mane truputį sužavėjo iPhone (tiksliau iPhone’o programikės). Tai va, net eidamas miegoti su savim į lovą nešuosi telefoną. Įjungiu „Sleep Cycle“ programikę, nustatau kada maždaug žadintuvas turėtų suskambėt, ir skrendu į sapnų karalystę (o taip, aš vis dar sapnuose skraidau).

O „Sleep Cycle“ programikė turėtų sekti triukšmo lygį lovoje (skamba ganėtinai pošlai) ir pagal nustatytą laiko periodą (pavyzdžiui, tarp 6:15 ir 7:00), nusprendusi, kada tu esi „labiausiai pabudęs“, turėtų paleisti skambėti tylų ir lėtai garsėjantį žadintuvą. Žoždiu, idėja tame, kad iš lovos ankstų rytą tavęs žadintuvas nepriverčia pašokti iš netikėtumo, o tik draugiškai, tau jau pramerkus akį, sako, kad laikas keltis.

Yra vienintelis minusas (nelabai man patinkantis feature’as) – jeigu prabundi ryte ir nori patikrinti kiek laiko, ir jeigu tai darai nustatytame laiko periode, tai tik pakėlus telefoną, įsijungia žadintuvas… Šįryt, apie 6:20, gavau iš brolio sms žinutę „jau eilėj į lėktuvą“, ir kadangi paėmiau telefoną perskaityti žinutę, automatiškai įsijungė žadintuvas.

Labas rytas. Gero skrydžio!

Write a Comment

Comment