in pastebėjimai

Po lietuviškų cepelinų… į baseiną

Dar būdami lietuvoje (kirsdami n-tąją porciją cepelinų) nusprendėme, kad grįžę į Londoną užsuksim į baseiną. Kaip tarėm, taip ir padarėm… o bet tačiau, iš pradžių reikėjo mano mergaitei įsigyt maudymosi kostiumėlį.

Kad labai nezirzėčiau tampomas po parduotuves iš pradžių buvau nuvestas pavalgyti pusryčių į smagią kavinukę Breakfast Club (”Pusryčių klubas”) prie Angel stoties. Sukirtau labai skanią moliūgų sriubą (vis dar ieškau tokios skanios kaip kažkada Šveicarijoje per helouvyną buvau valgęs, tačiau niekaip nerandu) ir graikiškas salotas su vištiena (o taip, vienintelis patiekalas iš meniu, kuriame buvo vištienos, tai kaip aš būčiau galėjęs jo neparagaut). Dar išgėrėm po smūtį (kaip “smoothie” lietuviškai? trintų vaisių mišinys? skamba nelegaliai) ir patraukėm link Oxford street gatvės.

Viena parduotuvė. Antra. Trečia. Ketvirta. Ooo.. knygynas, užsukam (mintyse sukasi išsigelbėjimo mintys). Negaliu patikėt, kad BORDERS knygynas (tas kur per keturis aukštus) užsidaro… Kaip mane kas nors į Oxford gatvė beišsitemps, kai ten nebebus mėgstamo knygyno… Kadangi visos knygos išparduodamos, tai visur toks didelis chaosas – žmonės lipa per galvas, knygos išmėtytos (neina rast kokių nori) – tai vėlgi pasukome “maudymosi kostiumėlio paieškų link”.

Penkta parduotuvė. Šešta. Septinta… Kiek tų parduotuvių gali būti? Galų gale (vargais negalais) mergaitė išsirinko! Vadinasi, dar spėsim į baseiną. Jau sukant namų pusėn, už pusė kilometro pastebėjau dar vieną knygyną Waterstones. Aišku, kad ir nepakeliui, mes į jį užsukome. Į knygyną įėjau toks visas nusikalęs nuo vaikščiojimo po parduotves, tačiau išėjau besišypsantis, su keturiomis knygomis rankose… Vakarop pradėjau skaityt Richard Brandson “Loosing My Virginity”.

Dar pakeliui kažkur prigriebėm smūčių mašinėlę (gi jei jau pradėsim eit į baseiną, tai būtų gerai pradėti sveikai maitintis – o pirmas žingsnis – gerti daugiau įvairių sulčių?).

O vakarop… užsukom į vietinį baseiną.

Prastas iš manęs plaukikas, prastas.

Write a Comment

Comment