in apie pramogas

Trumpai apie Naujųjų Metų šventimą

Jeigu taip greitai prabėgt per paskutinių dienų įvykius:

  • apie kepsnius – maniškė mergiotė išmoko (na, gerai, gerai – visada mokėjo) labai labai labai skaniai gaminti. Seniai tokį skanų kepsnį bebuvau valgęs.
  • apie lašišas – man visada lašiša atrodė viena iš prastesnių žuvų. Jeigu rūkyta, tai neskani. Jeigu kepta, tai kaip vištiena be skonio. O vakar teko paragauti žalios lašišos (tiktai gerokai įsūdytos). Skanumėlis!
  • apie žaidimus – AGRICOLA – brangus, bet teisingas. Nors teko sužaisti dar tik porą kartų (ir tai, tik su taisyklėmis susipažįstant), bet manau, kad buvo vertas pusšimčio svarų. Ir apskritai, stalo žaidimai yra visai nieko, tik… emigravus nelabai yra su kuo žaisti.
  • apie draugus – kolegos Beno šeimyna išbandė mūsų naują pripučiamą čiužinį. Patogumo, kaip supratau ryte iš kolegos veido, turbūt nelabai yra, tačiau… pats faktas, kad turim čiužinį yra labai geras kitų draugų atžvilgiu (jeigu ką, sausio pabaigai, ir balandžio pradžiai jau rezervuotas).
  • apie vynus – kai ilgai renkiesi, dažniausiai išsirenki neskanų. O kai nueini į vyno parduotuvę ir išsirenki tokius, kurių dar nebuvai matęs, tai dažniausiai pasitaiko labai skanūs ir tenka gailėtis kad paėmei per mažai.
  • apie fejerverkus – East Londone fejerverkų nebuvo. Arba nemačiau. Gerai nors, kad nulėkus pas draugų per teliką buvo galima pažiūrėt į fejerverkus Vilniuje. O iki Londono centro brautis tai tikrai nesinorėjo…

O dabar laukia labai įdomūs 2009 metukai.

Write a Comment

Comment