in prisiminimai

Kada paskutinį kartą buvai atostogų?

Visi keliai veda į Romą?

Šiandien po darbo iki namų grįžau per pusantros valandos. Su autobusu. Taip, atstumas iki darbo viso labo tik aštuoni kilometrai. Taip, sėdėjau autobuse pusantros valandos. Taip žinau, kad pėsčiom turbūt būčiau greičiau parėjęs…

Na, iš tikrųjų, tai laikas labai neprailgo – pažiūrėjau filmą “Cable Guy” (pats negaliu patikėt, kad dar nebuvau matęs), tačiau per dieną praleisti apie porą valandų laiko viešajam transporte yra negerai. Damn, you, kolegos – Jūs čia privertėt susimąstyt, kad ilgai laiko praleidžiu metro.

Taigi, nusprendžiau kad būtų visai gerai atostogų kur nors nulėkt (čia porą dienų praleistų Brighton’e prieš porą savaičių, tai nesiskaito). Kadangi mane veža Simono Bartkaus straipsniai apie lėktuvus ir jų nuostolius, nusprendžiau, kad būtų gerai kur nors nuskrist (ir padaryt dar kam nors šiek tiek nuostolių).

Trumpiau tariant… jeigu viskas gerai… Lapkričio pradžioje lekiu iki Romos. Savaitei. Vienas (nebent kas iš kolegų lietuvaičių prisijungtų). Bilieto kaina į abi puses (priskaičiuojant dar visokių nenurodytų mokesčių) gavos 44 svarai…

Prisiminus, kad sesei bilietas iš Londono į Kauną į vieną pusę kainavo virš šimto svarų, man atrodo, kad greitu laiku į Lietuvą aš negrįšiu.

Write a Comment

Comment