in apie IT, apie pinigus

Kada paskutinį kartą pirkai internetu?

Kažkurią dieną susimąsčiau, kad pakankamai daug savo pinigų išleidžiui internetu. Per praėjusį pusmetį internete teko sumokėti internetu už:

Gyvenant Lietuvoje pirmasis pirkinys internetu buvo bilietai į Londoną. Buvau priverstas pasiimt SEB Virtuon kortelę, iš kurios man labai gretiai piktas dėdė dar 5 eurus pasiėmė. Tada bankas tą kortelę užblokavo, ir man grąžino pinigus į užblokuotą sąskaitą. Taip iki šiol ir guli 5 eurai… kurių niekas paimti negali. Iš kitos pusės kai grįšiu į Lietuvą praleidęs pusvalandį banke turėsiu už ką porą butelių alaus nusipirkt.

Kai Londone gavau banko kortelę, paklausiau ar ja galima atsiskaityt internetu. Į mane pažiūrėjo banko darbuotojas kaip į kokį kaimietį ir pasakė, kad tiek su debetinėm, tiek su kreditinėm kortelėm internetu atsiskaityti galima. Po poros apsipirkimų internete, susimąsčiau apie saugumą. Na, šįkart kaip iš SEB korteles pinigų niekas dar nebuvo pasiskolinęs, bet nenorėjau visur suvedinėt savo kortelės duomenis. Todėl, užsiregistravau paypal, kurį naudoju “mažiau patikimiems” apmokėjimams.

Kada ir ką paskutinį kartą pirkai internetu?

Write a Comment

Comment