in pastebėjimai

Kada paskutinį kartą buvai pasimatyme?

113248529_030ad6a40c - Kada paskutinį kartą buvai pasimatyme?

Aga, aš irgi senokai. Net mano mergaitė kartais apie tai primindavo. Taigi, su sąlyga, kad šiandien gauta alga… gal nori nueiti į kokį restoraną? Ne, netingiu… galėčiau ir pats ką nors pagaminti, bet gal nori kur nors išeiti? Pasibūti? Pavalgyti?

Nespėjau sureaguoti, kai mano mergaitė jau buvo apsivilkus suknelę, susirišus plaukus ir įsikibus man į parankę. Einam… Jaučiuosi stiprus, kai einu su savo mergaite, o jos suknelė plėvesuoja pavėjui.

Dar išeidami sesei prisakėm, kad pasidarytų ką nors pavalgyti, o patys patraukėm link metro. Dar eskalatoriumi kylant mąsčiau, kur šįkart keliaut? Londonas didelis miestas, yra labai labai daug pasirinkimų, kur galima nueit ką nors pavalgyt, įkalt skanaus (ar nelabai) vyno, ir šiaip. Tačiau šįkart, pavažiuojam tik vieną stotelę – išlipam North Greenwich’e – prie O2 arenos.

Kadangi jaučiausi žvėriškai alkanas (net nežinau kodėl, bo per pietus darbe su kolegom smagiai kirtom džiovintą kiaulieną. Kaip kolega sakė… yes, it’s raw… dried, but still raw), tai pasiūliau savo mergaitei nueit į Nandos (ar koks ten pavadinimas… skanius viščiukus kepa, sočiai ir greitai). Tačiau, Eveliuks užsimanė kažko itališko… Taigi apsistojome ties ZIZZI.

Iš pirmo žvilgsnio – restoraniukas kaip ir dauguma Londone – jauku/mažai vietos/kaimynai šalia. Tačiau… jau seniai taip skaniai bebuvau valgęs. Kadangi itališkai – tai sakau, kertam pastas. Ir dar balto vyno prigriebiam… Nežinau ar čia vynas kaltas, bet buvo labiau negu skanu. Tikrai, kada nors sugrįšiu (turint omeny, kad gavom dar kuponą – buy one, get one free), tai turbūt ir pakankamai greitai.

O linksmiausia dalis buvo…

– do you have toilets here?

– well… um… we usually ask people to go outside to the garden… to do…

– oh… ok… (wtf? wtf? wtf?)

– just kidding, it’s right over there.

O kai jau maniau, kad pavalgiau skaniai… netyčia dar prigriebėm deserto. Galvojau, kad miriau ir patekau į rojų (kol valgiau savo mergaitės desertą). O kai užkirtau savo, tai nusprendžiau, kai kankins pagirios – tai Citrinų tortas bus labai smagūs vaistai.

Nuoširdžiai rekomenduoju – ZIZZI restorane:

– Penne dela Casa

– Tartufo al Cioccolato

O šiaip… dėl kai kurių receptų, mielai padirbėčiau kokiu virėjo padėjėju, ar padavėju tokiam restoraniuke.

Write a Comment

Comment