in apie darbą

Nauja darbo įranga: Dell Optiplex 330

New Server

photo credit: DeclanTM

“Tai tavo kalėdine dovana, neprašyk manęs daugiau nieko” – linksmai pasakė Christo ir pamojo ranka į krūvą dėžių. O taip, aš jau žinojau, kas manęs ten laukia…

Dar prieš savaitę nuėjau pas mūsų vietinį administratorių, ir pasakiau kad man reikia naujo/didesnio/greitesnio kietojo disko. Kolega nusišypsojo, ir atsakė, kad galėjau ateiti viena diena ankščiau – prieš tai, kai jis jau suderinęs su šefu nupirko man naują kompiuterį…

Nieko nelaukdamas išpakavau savo dovanas, ir kaip lego kaladėles susidėliojau naują kompiuterį –Dell Optiplex 330. Paberiu truputį charakteristikos (bo, vis tiek daugiausia spėju mano įrašus skaito šiek tiek su informatika susiję žmonės):

  • CPU: Intel® CoreTM 2 Duo Processor E4600 (2.4GHz,800MHz FSB, 2MB L2 cache)
  • OS: Windows XP SP3 (Pastebėjau, kad su operacinėmis sistemomis elgiuosi konservatyviai. Su Windows 98 sėdėjau kol išleido Windows XP SP2. Su Windows XP turbūt teks padirbėt kol išleis ką nors geresnio nei Windows VISTA.)
  • RAM: 4.0GB 800Mhz NON-ECC DDRII Memory (2*2GB) (Va, šičia Windows XP minusas – turėk kiek nori, tačiau matysi ir dirbsi tik su 3 GB RAM. Kiek skaičiau forumuose, tai likusį papildomą 1 GB išnaudoti būtų galima nebent žaidimams – visai geras pasiteisinimas būtų? Žaidžiu, tik dėlto, kad noriu išnaudoti visas kompiuterio galimybes).
  • HDD: 250GB (7,200rpm)SATA 3.0Gb/s Hard Drive (Dėl dydžio, tai dar prieš savaitę prasitariau, kad gali būti mažokai. Sakė, papildysim, jeigu pritrūks).
  • DVD: 16X DVD +/-RW + SW Solution
  • VIDEO: ATI Radeon HD 2400 XT 256MB DUAL DVI w/VGA (FH) (O šičia gėris… prijungiam abu monitorius, ir sukiojam savo galvą pirmyn atgal, pirmyn atgal. Dabar pradedu svarstyti, kad iš tikrųjų yra labiau produktyvu – sukioti galvą tarp dviejų plačiaekranių monitorių, ar spaudinėti ALT+TAB).
  • MONITOR: 22in E228WFP WIDESCREEN UK/Irish (1680 x 1050) TCO99 DVI-D

Dar visai neseniai rašiau, kaip kartais gerai pasijauti,kai tavo darbą įvertina. Dabar pradedu mąstyt, ar čia nekuriamas slaptas planas, kad aš darbe apsigyvenčiau. Bo… tereikėtų tik poros žaidimų, ir… mielai užsibūčiau darbo vietoje ir po darbo valandų.

Trumpai tariant: jaučiuosi kaip pilotas. Dabar dar reikėtų pasiieškoti papildomų programų patogiau dviem monitoriams valdyti. Tokių kaip MultiMon.

Write a Comment

Comment