in pastebėjimai

Klausimai/atsakymai/blogo įrašai

Pastebėjau, kad pastaruoju metu išaugo skaitytojų skaičius – vietoj pastovių giminaičių, draugų, grupiokų užgriuvo banga nepažįstamų praeivių. Turbūt kalčiausias čia vienatoks iš savo nežinau.lt svetainės siunčiantis gėrio spindulius nuorodų forma. Tai iš dalies priverčia susimąstyti apie tai, ką norėčiau/galėčiau/turėčiau rašyti.

Taip pat, mane stebina kelių žmonių išradingumas, kaip patekti į šį puslapį. Vos ne kiekvieną dieną, dėdės gūglo pagalba į šį puslapį atkeliauja skaitytojas į paieškos langelį įvedęs:

  • as esu lietuvis //blogs
  • lietuvis londonas mergaitė darbas kursai

Antrasis užklausimas taip ganėtinai atspindi mano gyvenimą Londone. Turbūt apie kiekvieną iš šių žodžių galėčiau daug prirašyti.

Taigi, mielas skaitytojau, turių klausimą – apie ką norėtum sužinoti? Apie ką norėtum, kad parašyčiau? Aš kaip ir iš tos užklausos (lietuvis londonas mergaitė darbas kursai) – esu lietuvis (tiksliau žemaitis) emigravęs į Londoną (užsitęsė mano atostogos ilgesniam laikui), mylintis savo mergaitę (kurį buvo čia kuri laiką pasimetus tarp Lietuvos ir Londono), dirbantis verslo valdymo sistemų (tiksliau Microsoft Dynamics NAV) konsultantu/palaikymo specialistu/programuotoju, ir pastoviai besimokantis ką nors naujo (lankantis kursus, paskaitas, besiklausantis visokių audio knygų apie sėkmę, skaitantis labai daug blog’ų apie finansus, ir karjeros galimybes).

Kiekvienas protingas klausimas gali tapti šio blog’o įrašu. O tu, ar sugebi užduoti protingą klausimą?

Write a Comment

Comment