in prisiminimai

Eksperimentas – Formuojame naujus įpročius

Resolutions

Kaip Steve Pavlina pavadintų, tai 30 dienų įšūkis – per trisdešimt dienų galima suformuoti naują įprotį, arba atsikratyti seno. Kadangi… jau kurį laiką pakankamai sėkmingai atsikeldavau penktą valandą ryto (kol mergaitė nepradėjo rytais urzgėti), tai sumaniau, kad gerai būtų pabandyti keltis rytais dar anksčiau (bo mergaitė, tai vėl pabėgo į Lietuvą).

Taigi… ateinančias 30 dienų (pradedant nuo pirmadienio.. gi visada taip lengva pradėti nuo pirmadienio? nuo naujų metų? beje, kaip ten jūsų naujametiniai tikslai užsilaikę?), kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo to, lis, snigs, pirmadienis ar sekmadienis, I WILL:

  • atsikelti 4:30 (dėl viso pikto, žadintuvą pasidėsim tolėliau nuo lovos, kad būčiau priverstas išsikrapštyti iš lovos norėdamas jį išjungti)
  • pusvalanduką pasiklausyti audio knygų – turiu susidaręs perklausyti skirtų audio knygų sąrašiuką (kuris pastaruoju metu tik auga, nes nerandu laiko, ir apsimetu, kad neturiu iPod’o, vadinasi negaliu jų klausyti).
  • 5:30 keliauti į sporto klubą (čia… vėlgi, galima sakyti taip jau darau… tiesiog iš “kelis kartus per savaitę”, keičiam į “kiekvieną dieną”). kadangi savaitgaliais sporto klubas pradeda dirbti vėliau, tai… keliauti į sporto klubą vėliau, bet kitu du punktai būtini.

Sugalvoti būtų galima dar daug gerų dalykų… tačiau pradžiai užteks ir šių. Taigi, everyday no matter what… o kad tikrai tikrai taip viskas gerai ir gautųsi, tai būtina biški save pamotyvuot kaip nors. Taigi… iš sekančios algos perku mini iPod’ą, jeigu sugebėsiu nepraleist nė vienos dienos.

Write a Comment

Comment