in apie idėjas

Tapk pats sau pavyzdžiu

Follow The Leader

“Follow the Leader” iš noe_carrillo albumo.

Visi skundžiamės, kad sunku gyventi, kad maži atlyginimai, kad trūksta laiko, kad per daug darbo, kad mašinos per senos, kad pilvas per didelis, kad alus per brangus, ir t.t. Ir tyliai besiskųdami laukiame geresnių dienų. O kaži, ar pastebėtume… jeigu tos geresnės dienos pasirodytų?

Koks atrodytų tavo gyvenimas, jeigu jis būtų idealus? Ką tu darytum? Kaip tu jaustumeis? Kaip tu atrodytum? Ką ir kiek tu dirbtum? Kiek uždirbtum? Kuom tu mėgautumeisi? Kaip save realizuotum? Kaip tu kvepėtum? Ką tu mylėtum? Kas tave mylėtų? Kaip tu žinotum, jog tave myli? Kaip tu pajaustum, kad esi laimingas?

Jeigu nors vienas klausimas privertė susimąstyti, ir pagalvoti, tai turbūt geresnių dienų mes net nepastebėtume. Gi, skubame daugiau uždirbti, daugiau išmokti, daugiau darbų nudirbti… arba šiaip skubame dėl skubėjimo. Juk visi skuba?

Aš irgi… susimąsčiau kažkurią dieną sėdėdamas raudoname Londone autobuse… Kas? Kaip? Ir kodėl? O tada nusprendžiau… (hehe, kaip atrodo paprasta… to make a simple decision), kad būsiu pats sau pavyzdžiu. Kas man iš to, kad Disneyland direktorius keliasi pusę penkių ryto. Man nerūpi, kad pro šalį ką tik pravažiavo Ferrari, o aš pėsčiom žingsniuoju link autobuso. Aš būsiu tas, į kurį noriu lygiuotis… Don‘t look at the stars, be one of them (ko jau ko, o optimizmo man netrūksta). Taigi… keletas punktų, kurie būdingi žmogui, į kurį norėčiau lygiuotis…

keltis 5:00 kiekvieną rytą (čia beveik paprasta, bo ir taip pastaruoju metu keldavaus anksti. Šįryt netgi atsibudau penkiom minutėm anksčiau, negu mano žadintuvas pradėjo rėkaut)

niekada nepraleisti pusryčių (sudėtinga. Nuo studijų laikų beveik niekada nevalgydavau pusryčių, na nebent… atsikeldavau apie pietus. Taigi… atsikėlus penktą valandą, kad ir nelabai dar noris valgyti, sukertam kokio jogurto/vaisių/etc)

rytinė mankšta (visai šalia darbo yra sporto klubas… nusprendžiau išbandyt (įkvėptas Kęstuko samprotavimų)… taigi, mini programikė su įvairaus plauko raumenų auginimo aparatais, kad sustiprėt šiek tiek.. ir toks visiškai atsipūtęs pabėgiojimas… taip nusprendžiau, kad pabėgiojimo riba 5 km. Per pusvalandį visai galima įveikti)

susiplanuot dienos MIT (most important tasks) atėjus valanda anksčiau į darbą (ir kažkaip… netgi jei ne viską įveiki, ką buvai suplanavęs… vis tiek jautiesi kažką pasiekęs ir nuveikęs, nes aukščiausių prioritetų darbai jau padaryti)

kiekvieną dieną išmokti ką nors naujo – lengva! Taigi pradėjau lankyti anglų kalbos kursus. Nuo 11:00 iki 14:00 angliškai bendrauju su kolegomis studentais, ir… tikrai jaučiu, kad kiekvieną dieną išmokstu kažką naujo.

pasidaryti vakarienę – tikslas: ne kur nors išeit pavalgyt, o pasidaryt skanią vakarienę… ir dar kad pietums kitai dienai liktų. Sugaištu nemažai laiko, tačiau once again, yra kur tobulėt.

atrodyti nepriekaištingai – sunkiausias mano DARBAS – marškinių lyginimas. Kartais plušu ilgiau negu vakarienę gaminu. Ir šiaip… buvau jau toks informatiškai desperatiškas, kad youtube ir videjug ieškojau kaip lyginti marškinius…

išleisk mažiau negu uždirbi – čia, jeigu klausysimė protingų dėdžių ir „mokėsime pirma sau“, tai lengviau negu lengva…

O šiaip… gyvenu nuostabiai gražiame mieste. Dirbu netgi labai patinkantį darbą. Sugebu atskirti REIKIA, nuo NORIU. Esu laimingas… trūksta tik – mergiotės pašonėj, buto Londono centre, ir namo prie Palangos jūros. Na, bet žingsnis po žingsnio… būdamas pats sau pavyzdžiu?

Write a Comment

Comment