in apie dovanas, apie iphone

pačiupinėjau iPhone’ą

iPhone

Sekmadienį iškeliauvau ieškot Kalėdinių dovanų savo būsimai žmonai (negerai, kai žinai, ko merginos nori… bo tada turi to ieškot, ane?) Aišku, negerai, kai nežinai ko nori… Bo tada dar turi biški pamąstyt. O mąstyt dėl panų, tai jau savaime laiko švaistymas, ane?

Vienok, nukeliavau iki Gallion Reach (bo apsiklausinėjau kaimynių, kur čia mergiočių parduotuvių rast) prekybvietę. Tai vajė, vajė… pažįstu ne vieną mergičką, kuri ten apsigyventų. Na, maniškei dar zaros trūktų, tai tik kokias penkias dienas gyventų ten… Vis ne savaitę.

Kad ir kaip ten būtų, neradau ko ieškojau. Tačiau… kai vaikštinėji stiklinėm akim stebėdamas kolegas tautiečius tiesiog masiškai kišančius viską į maišus didžiulius. Vajė… čia turbūt žmonai, kuri liko Lietuvoje augint porą vaikų. O čia turbūt meilužei, kuri Londone su juo arbatą geria. Na, gerai, gerai, neskubėkim teisti žmonių, kuriuos matau pirmą kartą. Tačiau, netgi vienas… parduotuvėj pabuvęs ilgiau nei dvidešimt minučių pradedu jaustis nejaukiai. Maždaug, ko tu čia nori… bet pats sau taip nesakysi?

Taigi, turėjau parašyt, kaip sekės iPhone pačiupinėt… žodžium, pasiklydęs savo košmare (beidamas iš trečios parduotuvės į ketvirtą), pamačiau iš tolo šviečiančia iPhone reklamą. Užsukau. Žiūriu, vaikai čiupnoja, tapšnoja, ir visaip kitaip džiaugias žaisliuku. Stoviu tyliai eilėje prie prekystalio, ant kurio padėti keturi iPhone’ai ir mintyse kaip varnoms sakau “šiūūū.. štiššš… šiūū vaikai” (kaži ar taip tikrai varnom sakyčiau). Kol galų gale vienas pasitraukia.

Na, ir ką galiu pasakyti. GRAŽUS. MIELAS. SEXY. FASHIONABLE. Tačiau nepirkčiau… esamesus rašyti jaunąjai kartai turėtų būti nepatogu (taip pat, įvairūs užrašai turėtų būti skausmingi). Telefonas lengvas, tačiau sakyčiau dar gerokai masyvus. Kišenėje pas mane neliktų vietos raktams (hehe… o dar jeigu su raktais jis ten pasimaltų, tai ir iš ekrano nieko neliktų). Žodžiu… dar daug ten ką bandžiau, tačiau nelikau susižavėjęs… Turbūt senstu.

Write a Comment

Comment

Webmentions

  • iPhone Application Development « Ekon

    […] metų pabaigoje drąsiai rašiau, kad iPhone telefono aš nepirkčiau. Tačiau per kelius metus gali daug kas pasikeisti… Ne, ne, pats iPhone telefono taip ir […]