in apie pinigus

Mobiliesiems telefonams NE!

Telefonams NE!

Drąsus aš sakyti taip, kol mano mobilusis neveikia. Tačiau… iš kitos pusės, kol esu Londone, mobilaus telefono kaip ir nereikia. Ta prasme, o kam skambinti?

Kol aš svarsčiau, ką veikti taupant ir važinėjant autobusais, scania pasiūlė skaityti knygas per telefoną. Neskaitant to, kad tai mažų mažiausias iškrypimas… gi, pats didžiausias malonumas yra versti popieriaus lapus skaitant knygą, pritaikyti telefoną įvairioms kitoms paskirtims man nesiseka. Nors.. jeigu pripratau skaityti e-book’us, tai turbūt priprasčiau ir skaityti knygą telefone.

Mano nuomone, telefonas turi… leisti tau paskambinti. Na, dar leisti išsiųsti esamesus. Visos kitos funkcijos… nėra būtinos, ir nebūtinai turi tilpt į mano kišenę.

O dar pamąsčius… juk galima fotografuoti, filmuoti, klausytis muzikos, naršyti po internetą, ir dar prisigalvoti visokių nesąmonių, kurias galima atlikti su telefonu. Tačiau yra tik dvi funcijos, kurių man tikrai trūksta. Tai žadintuvas, ir laikrodis. Nuo tų laikų kai mano gyvenime atsirado mobilus telefonas netikėtai išnyko laikrodžiai. O ir kam jų reikia, jei mobilus visada su tavim? Dabar mobilus kaip triusikai, tik į dušą nesineši, o šiaip tai net nemąstydamas mobilų pasiimi visur su savimi.

Write a Comment

Comment