in apie dovanas

Kalėdinė panika

London Oxford Street

Nuotrauka iš varnaboy albumo.

Šiomis dienomis yra labai malonu nulėkti iki centro, pasivaikščioti po kokią Oksfordo gatvę – pasijungti kaip Kauno troleibuse. O aš maniau, kad jau metro įlindęs jautiesi, kaip silkė… pasirodo aš dar nebuvau matęs kalėdinės londoniečių panikos. Kai viskas perkama glėbiais, nesimatuojant, nesirenkant, nežiūrint į kainas. Tiesiog masiška psichozė – o kas jeigu neliks dovanų? Taip, pamąstai, ale kokie materialistai… nors tikriausiai čia pusė iš jų turistai.

Tačiau turistaut šiuo metu į Londoną lėkt nepatarčiau. Vienas dalykas, tai žmonių daugiau negu šieno pas mano bočiaus tvarte, antras dalykas, tai jablinkšt jedrieni fieni kaip šalta (nesikeikaint). Nors… jeigu londoniečiai leka apsipirkti į USA (bo ten pigiau? įskaitant netgi bilietus už skrydžius). O dar kai dolerio kursas taip krenta lyginant su svaru…

O jeigu londoniečiai apsiperka JAV, tai kas perka dovanas Londone? Kaip suprantu, tai turkai ir lietuviai. Bo pigiau? A velniai žino kiek čia pigiau… nors, ką mes jauni (lietuviai) neuždirbam? Nesvarbu, kad turbūt pusė lietuvių dar ir prageria tai ką uždirbo (kaip lengvai mes čia iš piršto laužiam statistikas visokias), tačiau, reikia gi LIETUVAI parodyti, kaip čia gerai, ir kaip ten blogai – tai perkam dovanas maišais, glėbiais, ir visokiais kitais kvadratiniais metrais. Tegu žiūrės ir pavydės, ane?

Pirkau ir aš porą tušinukų šiandien iki Ilfordo nulėkęs, ir eilėje su penkiais Lietuviais stovėjau. Ir keiktis kartu norėjau, bet neišdrįsau. O taip broliškai lietuviškai turbūt visi būtume pasijutę.

Pažiūrėjęs į eiles parduotuvėse, aš bijau pagalvoti, kas dėsis oro uoste gruodžio 22 dieną, kai reikės lėkti link Lietuvėlės…

Write a Comment

Comment