in apie idėjas

Įgyvendinkit savo idėjas, kad ir kokios jos crazy bebūtų…

Senos Idėjos

Nuotrauka iš REM kvadratu albumo.

Senstu. Bo prisiminęs studentavimo pašėlusius laikus jaučiu nostalgiją. Kai su kolega prabudom Palangos paplūdymį, kai susilažinęs žiemą maudžiausi Trakų ežere, kai su kitu kolega traukėme ne į savo paskaitas kabinti panų, kai keliaudavom pasėdėt prie grupės medžio, kai darydavom bendrą vakarienę… pavyzdžiui blynai su bulvių koše, ir t.t. Kai kurios istorijos jau tapusios legendomis, kai kurios istorijos nukištos giliai į atminties kampučius (kaip žinia, prezidentu nebebūsiu turbūt).

Daug kartų buvo užgimusi idėja nulėkti “į Londoną” arbatos atsigerti (ar angliško alaus?), kuri žinoma ir likdavo tik idėja. Taigi, studento stipendija 150 lt vos vos ant alaus užtekdavo. O čia ką… gi milijonus kainuoja. Dabar prisiminęs tokią idėją nusišypsau… ir pamąstau, kad viskas turbūt būtų kitaip negu tais laikais įsivaizduodavom… gi, kas čia yra iki Londono palėkt? Pabandykime imituot situaciją…

Lekiam į Londoną? Taip. Planas būtų:
– perkam papigiai bilietus (kokią nors akciją pagavę gautume už 100-150 lt į vieną pusę)
– skrendam 2 valandikes iki Londono nuo Kauno oro uosto (koks grupiokas su mašina pametėtų)
– 1 valandikę važiuojam nuo Stansted’o oro uosto iki Stratfordo stoties 15 svarų (75 lt su bilietu atgal)
– šokam į metro (kadangi kas yra austriukai net neįsivaizduojam, tai iki pirmos zonos 4 svarai (20 lt) 0,5-1 val
– centre pasiimam kokios Starbucks kavos išsinešimui, ir gurkšnojam pasivaikščiodami palei Temzę – 3-4 svarai (15 litų). Ilgiau nei 2 valandas ir toks pasivaikščiojimas atsibostų… sukam atgal.
– šokam į metro ir lekiam atgal į Stratford’ą (4 svarai – 20 litukų) 0,5-1 val
– sėdim į autobusą ir lekiam iki oro uosto – vėl 1 valandikė kelyje
– skrendam atgal į Kauną (2 valandikės, pigiausiu atveju dar koks 100 lt)

Finale būtų išėję (optimistiškiausiu atveju) 10 valandų ir kokie 400-500 litų… O BET TAČIAU, dar ir anūkams būtų galima pasakoti “kaip mes Londone kavą gėrėm”. O visdėlto gaila, kad tais laikais ši idėja ir liko tik idėja…

O visą laiką/maršrutą tai internete galima drąsiai susiplanuoti, netgi nė karto nebuvus Londone. Et, jaunimas… važiuokit į Londoną kavos atsigerti! :) Kas jums jauniems tie 500 litų?

P.S. Zuiki, lekiam į Romą arbatos kada?

Write a Comment

Comment