in apie IT, apie telefonus

Dar kartą apie mobiliuosius telefonus

Ale teisingai Arvydas pakomendavo į mano įrašą apie mobiliuosius telefonus: telefonas turi būti tinkamas arba sms’ams rašyti ir skambinti, arba atlikti visą kitą (ką gali ir tankas ir skalbimo mašina ir šiaip išgėrę kosmonautai – trumpiau būti PDA).

Taigi… eilinį kartą pavarvinęs seilę į iPhone, į Motorollos kelius modelius, grįžau piktas namo, pasidariau kavos, pasiėmiau iš virtuvės patį didžiausią peilį ir gabalą izoliacijos (mieli lietuvininkai, kaip šitas dalykas lietuviškai vadinas?). Ir ką gi… išsitraukiau savo (savo mergiotės) senąjį telefoną, įgrūdau į jį naują kortelę (pirmą kartą tokią užmačiau, akimirksiu tapau reklamos auka, ir įsigijau) NOMI. Tai dabar skambinsiu vadinas į Lietuvą po 15 piškių per minutę (jeigu į mobiliuosiuos telefonus), arba iš vis po 5 piškes (į paprastus – ko tikrai nedarysiu… bet kai jau skaitai reklamą… tai mąstai, ogo, kaip pigiai gaunas, JEIGU SKAMBINČIAU).

Ir.. finale turime – mobiliaką ninzę (gaila, kad neturiu su kuo įamžinti, bet įsivaizduoju kaip toks mobiliakas derinsis prie mano kostiumo – gi juodas kostiumas, ir izoliacija juoda). Prarakiau dar porą skylučių – pakrovėjui įjungti, ir meniu valdyti.

Tada, bandžiau prisiminti kaip rašomi esamesai. Ir ką galiu pasakyti… taipinant su abiem nykščiais visai sparčiai gaunasi, ir visai nesvarbu, kad klavišų nematai (nes jie su izoliacija tvirtai apvaryti), čia visai kaip su kompiuteriu.. aklasis spausdinimas. Pagalvojau dar būtų smagu, ir ekraną su izoliacija apklijuoti, kad visai nematytum ką spausdini. Ir atrodytų KITAIP.

Čia, trumpai norėjau pasakyti, kad vėl mane galima pasiekti… kas numerį atspės :-)

Write a Comment

Comment