in pastebėjimai

Beskaitant naujienas…

Pinigai

Kiekvieną rytą prigriebiu METRO nemokamą laikraštį (aha, neuždirbu, kad pirkt padoresnį, tačiau naujienos vis vien lieka naujienomis?). Ir praktiškai kiekvieną rytą rašo, kaip ten kažkur toli toli, kažkokiam Londone, kokia nors trylikamečių grupuotė nugalabijo šūstrą keturiolikmetį. Beveik baisu daros…

Tačiau, paprastam Londono verslininkui, tokios naujienos mažai įdomios. Va, tai kad benzino kaina pakilo nioliką pensų, va čia siaubas, kurio reikia bijoti. Litro benzino kaina perlipo viena svarą – pasaulio pabaiga, ką dabar reikės daryti. Nusišypsau, prisiminęs, kad pas mus tai 3,5 LT kainuodavo, ane? Na, tarkim plius minus… jeigu nekreipt dėmesio į valiutas (bo, kažkaip vis tiek dažniausiai skaičiuoju vienas prie vieno), tai ką Lietuvos verslininkams daryti? Eiti į Londono gatves, ir ieškoti trylikamečių grupuočių, kad padėtų nusiraminti?

O dar jeigu kalbėti apie valiutų kursus… tai pirmą kartą per niolika (pastebiu, kad apie skaičius kalbu labai neaiškiai, bo laikraštį skaitau taip pat, kaip blogus – skrollindamas ir skippindamas) svaro kursas lyginant su dolerio kursu yra nežmoniškai didelis. O tai reiškia belekokius nuostolius, bo statistinis Londono verslininkas, tai prekes parduoda mieliesiems amerikonams, kurių perkamoji galia vis mažėja. Va, čia didžiausia panika ir baimė.

Gerai, kad mano darbe, pagrindiniai klientai atsiskaitinėja svarais… tai juodų dienų gal nematysim? Anyway, reikia pribaigt darbus, kad kolegų neapkraut, ir ruoštis mini atostogoms.

Write a Comment

Comment